Stowarzyszenie Artystów Młode Sztuki prezentuje:

Kontakt / 2004 / 2005


aktualności
program
autorzy
wystawy
regulamin
organizatorzy
partnerzy
archiwum
faq
kontakt 


Patroni medialni:
© Stowarzyszenie Artystów Młode Sztuki» Aktualności

17.11.2005 | Zapraszamy do Konkursu!

Podczas III Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej tak jak w latach ubiegłych zostanie rozegrany konkurs fotograficzny. Mogą wziąć w nim udział wszyscy twórcy nie zajmujący się fotografią profesjonalnie. Dodatkowe nagrody czekają na młodych fotografów, którzy nie ukończyli jeszcze 25 roku życia

Krynicki Festiwal fotograficzny dzieli się na dwie części - w pierwszej prezentowane są wystawy profesjonalistów, druga to część konkursowa przeznaczona dla wszystkich pasjonatów fotografii przyrodniczej i krajobrazowej.

Aby wziąć udział w części konkursowej należy nadesłać Organizatorom wglądówki prac, które uczestnik chciałby zaprezentować podczas Festiwalu. Tematyka prac musi zawierać się w zakresie fotografii przyrodniczej i krajobrazowej. Prace należy nadsyłać w terminie do 24 lutego 2006 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i podpisanym regulaminem uczestnictwa. Jury powołane przez Organizatorów Festiwalu wybierze najlepsze zestawy prac, a ich Autorzy będą mogli zaprezentować indywidualną wystawę zdjęć podczas Festiwalu. Wszystkie wystawy konkursowe obejrzy Jury Festiwalu i przyzna nagrody w kategoriach:

- Najlepszy Autor Festiwalu
- Najlepsza Wystawa Festiwalu
- Najlepsze Zdjęcie Festiwalu

Oraz dwa wyróżnienia:
- Za oryginalność w ujęciu tematu fotografii przyrodniczej i krajobrazowej
- Za wrażliwość spojrzenia

Zostanie też przyznana nagroda specjalna Stowarzyszenia Artystów "Młode Sztuki" dla Najlepszego Młodego Twórcy poniżej 25 roku życia.

Łączna wartość nagród i wyróżnień w roku ubiegłym wyniosła 10 000 zł.

Dokładny regulamin konkursu
Wystawy konkursowe w latach ubiegłych


<- Powrót do strony głównej