Sliczny kwiatek!


Program
Autorzy
Wystawy
Organizatorzy
Partnerzy
Regulamin
Archiwum
Kontakt

Patroni medialni:

TVP3

Dziennik Polski

Podroze

Foto Kurier

Polska.pl

eSponsor


II Ogólnopolski Festiwal Fotografii Przyrodniczej i Krajobrazowej Krynica Zdrój 2005

> Partnerzy:

Wydawnictwo istnieje od 1999 r. i od początku swej działalności specjalizuje się w tworzeniu przewodników turystycznych i książek podróżniczych po Europie Środkowej i Azji. Firmę tworzą ludzie wywodzący się ze środowisk podróżniczych, naukowych i dziennikarskich. Jej misją jest ukazywanie znanych miejsc z innej, niż zwykle, perspektywy.Wydawany od 1998 roku miesięcznik "Podróże" jest najlepszym poradnikiem dla podróżników i turystów. "Podróże" to pomysły na weekend, urlop, wakacje dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas i poznawać bliższy i dalszy świat. Wszystkie informacje w miesięczniku "Podróże" są sprawdzone i pewne. Teksty i rekomendacje powstają w czasie prawdziwych podróży. Informacje są zawsze aktualne. "Podróże" to pasja i wiedza.Szkoła Kreatywnej Fotografii jest dwuletnią szkołą pomaturalną. Nauka trwa od października do czerwca w systemie dziennym i zaocznym. Każdy semestr kończy się sesją egzaminacyjną, a cały cykl kształcenia wykonaniem i obroną pracy dyplomowej. Szkoła stawia sobie za cel wykształcenie absolwenta wszechstronnie przygotowanego do podjęcia pracy, świadomego nowoczesnych trendów w fotografii i znającego dobrze warsztat. Zdobyta w szkole wiedza i rozwinięta wrażliwość artystyczna zdecydują o sukcesie we współpracy z mediami, agencjami reklamowymi i wydawnictwami oraz pozwala na kreatywne, niekonwencjonalne kroki na polu zawodowym.Hotel "Wysoka" położony jest w południowej części Krynicy-Zdroju w odległości 350 m od części zdrojowej miasta. Jest obiektem komfortowo wyposażonym, posiadającym własną restaurację, drink-bar oraz sale ogólne. Przyjemna stylistyka wnętrz stwarza niepowtarzalny klimat i kameralny charakter obiektu, tak dla gości indywidualnych, jak i niewielkich grup zorganizowanych. W dwuosobowych pokojach z pełnymi węzłami sanitarnymi zainstalowane są odbiorniki RTV w systemie satelitarnym oraz telefony. Obiekt posiada stałe łącze internetowe bezprzewodowe o możliwości podłączenia do internetu jednorazowo dziesięciu komputerów. Grupom szkoleniowym zapewniamy wszelki sprzęt AV najnowszej generacji. Mocną stroną oferty jest doskonała kuchnia, oparta na zwyczajach regionalnych. Przy zakupie pełnego pakietu, tj. noclegu z wyżywieniem, goście otrzymują liczne gratisy i poczęstunki. Organizuje spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe, pobyty świąteczne, bale sylwestrowe i karnawałowe.

Hotel "Wysoka"
33-380 Krynica-Zdrój, ul. Polna 2
tel. 018 471 58 92, 0502 410 503
fax. 018 471 58 93
www.wysoka.com"Panorama" położona jest w centrum Krynicy na południowym stoku góry "Jasiennik". Otoczony zielenią stwarza komfortowe warunki wypoczynku. Hotel oferuje 150 miejsc w przestronnych 1 i 2 osobowych pokojach z aneksami wypoczynkowymi. O.R.W. "Panorama" dysponuje kompleksem rekreacyjno - zabiegowym w skład którego wchodzi basen, siłownia, sala gimnastyczna, sauna, masaż wodny a także masaż klasyczny, kąpiel zmienno-cieplna, bicz szkocki, fizjoterapia. Do dyspozycji Gości jest również kawiarnia, bilard oraz ping-pong. Hotel posiada klimatyzowane, profesjonalnie wyposażone dwie sale konferencyjne na 140 miejsc zapewniające gościom optymalne warunki pracy podczas sympozjów i zjazdów. Godna polecenia jest także znakomita kuchnia serwująca potrawy tradycyjne i regionalne.

ORW Panorama
ul. Wysoka 15
33-380 Krynica

tel. +48 18 471 28 85 (86...89)
tel. +48 18 471 56 45
fax +48 18 471 54 15
e-mail: panorama@krynica.plCentrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA w Krynicy-Zdroju zlokalizowane jest w malowniczym zakątku uzdrowiska, 15 minut spacerem od centrum. Posiada 62 komfortowe pokoje i apartamenty, wszystkie z pięknym widokiem na góry, łazienkami, TV sat, radio, telefonem i lodówką. Wypoczynek i rozrywkę gwarantuje nowo otwarty Klub Centrum, w którym można zagrać w bilarda lub tenisa stołowego delektując się aromatyczną kawą, wspaniałymi drinkami i gatunkami win z różnych stron świata. Dostępne jest także centrum odnowy biologicznej z basenem, sauną i solarium, gdzie o zdrowie i wypoczynek Gości dbają najlepsi specjaliści. We wrześniu zostanie otwarty jeden z najnowocześniejszych kompleksów SPA w dwupoziomowym, pełnym ciepła i kojących aromatów instytucie. Goście pod okiem specjalistów będą w nim mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych na twarz i ciało. Hotel zapewnia też obsługę grup konferencyjnych udostępniając doskonale wyposażone zaplecze szkoleniowe, profesjonalną, kompleksową obsługę i szereg imprez towarzyszących, które sprzyjają integracji uczestników i pogłębianiu więzi.

GEOVITA sp. z o.o. w Warszawie
Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA
w Krynicy-Zdroju
ul. Leśna 15; 33-380 KRYNICA-ZDRÓJ
tel. (+48 18) 471 04 00
www.geovita.pl
e-mail: krynica@geovita.plUzdrowisko Krynica-Żegiestów posiada korzystne warunki bioklimatyczne, naturalny krajobraz, bogactwo wód mineralnych o wysokim stopniu mineralizacji, ponad 200-letnie tradycje przyrodolecznicze i charakterystyczny klimat o cechach klimatu podalpejskiego. Zachęca atmosfera "spotkania u wód" umożliwiająca proces regeneracji organizmu w szczególnie korzystnych warunkach. XIX-wieczna architektura, harmonijnie powiązana z zielenią dostarcza przeżyć estetycznych, zaś odpowiednie zagospodarowanie (liczna sieć ścieżek zdrowia o różnej skali trudności, kolej linowo-terenowa i gondolowa, kryte lodowisko, szlaki rowerowe i narciarskie) zapewnia atrakcyjny pobyt. Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, kładu krążenia, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, przemiany materii, dróg moczowych
http://www.ukz-uzdrowisko.krynica.com.plKomfortowe warunki zakwaterowania zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Obiekt posiada eleganckie pokoje, ładnie zaprojektowane wnętrza, restaurację z bogatym menu, jedyną w Krynicy-Zdrój winiarnię oferującą najprzedniejsze wina świata (ponad osiemdziesiąt rodzajów win z całego świata), nowoczesną siłownię, saunę, solarium i wreszcie miłą, kulturalną obsługę.

Hotel "MOTYL" sp. z o.o.
Ul. Leśna 1
33-380 Krynica-Zdrój
tel. (018) 4 777 500
fax.(018) 4 777 097

e-mail: hotel@hotelmotyl.comHotel SAOL znajduje się w centrum Krynicy Zdroju w odległości 150 m od deptaku krynickiego, kompleksu pijalni oraz sal zabiegowych. Dysponuje 65 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach (łazienka, TV-SAT, internet, telefon, lodówka). Do dyspozycji gości 7 luksusowych klimatyzowanych apartamentów (4 dwupoziomowe, 2 z kominkami), pokoje 1, 2 i 3-osobowe. W obiekcie znajduje się klimatyzowana sala konferencyjno-bankietowa wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. W ogrodzie hotelowym znajduje się góralska chata z grillem.

Hotel "Saol"
ul. Zdrojowa 16
33-380 Krynica Zdrój

tel: +48 18 471 58 58
fax: +48 18 471 58 33
e-mail: hotel@saol.com.pl
Dom Wczasowy "Leśna Polana" jest malowniczo położony na słonecznym stoku góry Jasiennik. Dysponujemy 50 miejscami w pokojach 1-,2-,3- i 4-osobowych oraz apartamentach. Naszych Gości przyjmujemy w pokojach z pełnym oraz częściowym węzłem sanitarnym, z TV i telefonem. Zapewniamy całodzienne wyżywienie domowe.
Taras oraz ogród otaczający budynek stanowi dodatkowe możliwości wypoczynku i kąpieli słonecznych. Organizujemy całoroczne wczasy wypoczynkowe, lecznicze, kolonie letnie, "zielone szkoły", zniżkowe wczasy dla emerytów i rencistów oraz pobyty indywidualne, - wycieczki autokarowe, piesze, kuligi, ogniska oraz inne atrakcje na dodatkowe zamówienie.

Dom Wczasowy "Leśna Polana"
33-380 Krynica, ul. Świdzińskiego 37
tel. (18) 4715631, 4715239, kom. 606 384542Hotel "Nikifor" jest położony na wzgórzu w centrum Krynicy, w uzdrowiskowej części przy ulicy Świdzińskiego. Dysponuje 58 miejscami noclegowymi , dwoma salami konferencyjnymi. Mając na uwadze historię budynku, i to że mieszkał tu i tworzył Nikifor Krynicki, największą i niepowtarzalną atrakcją jest nasz program artystyczny "Krynica". Ciekawy i niezwykły zachęci młodszych i starszych naszych gości do sprawdzenia się przy sztaludze, pod opieką artystów plastyków, którzy poprowadzą Państwa w świat sztuki i wielkich twórców.
W pobliżu (ok. 5 minut pieszo) znajduje się kryty basen kąpielowy, sanatorium uzdrowiskowe.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy NIKIFOR
33-380 Krynica-Zdrój ul. Świdzińskiego 20
tel. 0 48 (18) 477-87-00
fax. 0 48 (18) 477-87-01Continental to sanatorium położone w centralnym parku uzdrowiska Krynica. Sanatorium posiada ponad 200 miejsc noclegowych w apartamentach i pokojach 1 i 2 osobowych, kawiarnie, bilard pool, snooker, tenis stołowy, bibliotekę oraz czytelnię, salon fryzjerski i kosmetyczny oraz solaria, basen, saunę i siłownię,, wypożyczalnię rowerów górskich, a także jaskinię solną.

Sanatorium MSWIA "CONTINENTAL".
ul. Nitribitta 4
33-380 Krynica-Zdrój tel.: (018) 471-28-51 do 53,
fax. (018) 471 - 52 - 25


Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju składa się z krynickiego domu kultury, potocznie nazywanego "Siedliskiem", Kina "Jaworzyna", Wiejskiego Domu Kultury w Tyliczu i Orkiestry Zdrojowej. Wśród imprez, organizowanych przez Centrum Kultuy znalazł się Festiwal im. Jana Kiepury. Widzów w każdym wieku urzeka lipcowe Święto Dzieci Gór, festiwal młodych górali z całego świata. Centrum zajmuje się też organizacją czasu dla najmłodszych - wakacji, ferii, długich weekendów proponując cały wachlarz imprez, także w wykonaniu gości zagranicznych, szczególnie ze Słowacji i Ukrainy. Wszystkich - koncertów, projekcji filmowych, spektakli - odbywa się w ciągu roku ponad 1000. W kalendarzu imprez znajdują miejsce także koncerty i spektakle w wykonaniu własnych zespołów, wśród których wybija się zespół tańca artystycznego "Miniatury". Po wielu latach nieobecności na scenie reaktywowany został Teatr Zdrojowy, stale koncertuje Orkiestra Zdrojowa, 5 razy w tygodniu gra kino "Jaworzyna". Stali mieszkańcy uzdrowiska - a także goście - mogą skorzystać z zajęć tanecznych, baletowych, muzycznych, plastycznych, teatralnych i wielu innych.

Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
Ul. Piłsudskiego 19, 33-380 Krynica-Zdrój
tel. (018) 471-07-50, fax. (018) 471-07-55
ckkrynica@poczta.onet.pl


Serwis eSponsor.pl jest serwisem informacyjno - ofertowym o tematyce sponsoringu. Umożliwia szybkie i wygodne nawiązanie kontaktów pomiędzy sponsorami oraz poszukującymi sponsora. Adresowany jest także do wszystkich zainteresowanych ideą sponsoringu. Na łamach serwisu można znaleźć bogaty zasób informacji z teorii i praktyki sponsoringu a więc definicje, komentarze, porady i schematy postępowania, jak również zapowiedzi i relacje z wydarzeń, przedsięwzięć sponsorowanych odbywających się na terenie kraju.
www.esponsor.pl


Wydawnictwo BOSZ specjalizuje się w edycji albumów o sztuce, przyrodzie i dziedzictwie kulturowym. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach książkowych. Albumy Bosza cechuje wysoka jakość edytorska i oryginalny projekt graficzny. W ich powstawaniu biorą udział wybitni twórcy i uznani specjaliści. Wiele książek powstaje przy współpracy z czołowymi placówkami kulturalnymi w Polsce.
www.bosz.com.pl<- Powrót do strony głównej


© 2005 by mtq & mikolaj